Mastercard Türkiye, MICHELIN Guide partnerliğine İstanbul’dan sonra İzmir ve Bodrum’la devam ediyor

Mastercard Türkiye, MICHELIN Guide partnerliğine İstanbul’dan sonra İzmir ve Bodrum’la devam ediyor

Ödeme teknolojileri alanında dünyanın önde gelen kuruluşu Mastercard, dünyanın en saygın gastronomi rehberlerinden biri olan MICHELIN Guide ile partnerliğine İstanbul’un ardından bu sene de İzmir ve Bodrum’la devam ediyor. MICHELIN Guide bu sene de Türkiye’nin zengin ve çok çeşitli gastronomi kültürünü daha geniş kitlelere yayarken ülkenin gastronomik cazibesini artırmaya devam edecek.

Spor, kültür-sanat, gastronomi, müzik ve alışveriş gibi tüketicilerin tutkuyla bağlı oldukları alanlarda paha biçilemez deneyimler sunan Mastercard, Türk gastronomisinin uluslararası alanda tanıtılmasına katkı sunmayı sürdürüyor. Mastercard, dünyanın en prestijli restoran derecelendirme sistemi olan MICHELIN Guide resmi partnerliğine İstanbul’dan sonra bu sene de İzmir ve Bodrum’la devam ediyor. 

Mastercard Doğu Avrupa ve Ortadoğu Bölgesi Tüketici Odaklı Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ceren Türkben Kaya, MICHELIN Guide ile yeniden birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek “Mastercard olarak, MICHELIN Guide ile çıktığımız bu yol bizi çok heyecanlandırıyor. Türkiye, eşsiz yemekleri, zengin mutfak kültürüyle gastronomi dünyasında dikkat çeken bir ülke. MICHELIN Guide ise prestiji yüksek bir ödül ve şehirlerin de tanıtılmasıyla turizme büyük bir katkı sağılıyor. Mastercard olarak bu tutkuyu destekleyerek İstanbul, İzmir ve Bodrum’un leziz gastronomi cazibesini daha geniş kitlelere duyurmaya devam ettiğimiz için çok mutluyuz. Geçtiğimiz yıl başlayan iş birliğimizle, kart sahiplerimize Priceless Platformu üzerinden yıl boyu MICHELIN Guide ortaklığında gastronomik deneyimler sunduk. Önümüzdeki yıl da kullanıcılarımıza yine farklı yenilikler sunmaya, MICHELIN Guide’ın seçtiği restoranları markamıza ait uluslararası platformlarda yabancı gastronomi severlerle buluşturarak onlara katkı sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.  

Mastercard kart sahipleri Priceless Platformu üzerinden yıl boyu MICHELIN Guide ortaklığında gastronomik deneyimlere ortak olma imkanı bulacak. Yıldızlı restoranlarda rezervasyon ayrıcalıkları, şeflerle birlikte özel deneyim fırsatları gibi içerikler Mastercard kullanıcılarına sunulacak. 

Heyecanla beklenen MICHELIN Guide’ın 2024 restoranları, 9 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek özel bir ödül töreniyle açıklanacak. Törende, ‘Mastercard En İyi Servis’ ödülü sahibine takdim edilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x